Seko mums un uzzini par akcijām pirmais!
Pirkums pievienots grozam!

Lysi mencu aknu eļļa bērniem, 240ml


10.65 €


Lysi mencu aknu eļļa bērniem paredzēta lietošanai jau kopš dzimšanas. Tā ir bagāta ar A un D vitamīniem, kas nepieciešami, lai nodrošinātu normālu augšanu, veselīgu redzi, kā arī stiprinātu zobus un kaulus, satur arī E vitamīnu. Ražošanas process garantē, ka A un D vitamīnu daudzums eļļā ir piemērots bērniem.

Mencu aknu eļļa labvēlīgi ietekmē vispārējo veselības stāvokli un novērš dažādas kaites.

Šis produkts ir lielisks omega-3 taukskābju avots - tās pozitīvi ietekmē bērnu augšanu un attīstību. Viena no taukskābēm - DHA - spēlē būtisku lomu smadzeņu un centrālās nervu sistēmas attīstībā.

 

Uzmanību - glabāt bērniem nepieejamā vietā!

 

Sastāvdaļas: mencu aknu eļļa, tunzivs eļļa, E vitamīns, A vitamīns, D3 vitamīns.

 

Islandes uzņēmums Lysi tika izveidots 1938. gadā, un kopš tā laika uzkrājis plašas zināšanas jūras lipīdu (zivju eļļas un tās produktu) ražošanā, tādejādi kļūstot par pasaules līderi šajā nozarē. Uzņēmuma pētījumi turpinās jau vairāk nekā četrdesmit gadu, un šobrīd Lysi ir līderis pētniecības un produktu attīstības ziņā savā jomā.

 

Uzturvērtība (10 ml produkta): enerģētiskā vērtība - 340 kJ/80 kcal, olbaltumvielas - 0 g, ogļhidrāti - 0 g, tauki - 9.2 g, piesātinātās taukskābes - 2 g, mononepiesātinātās taukskābes - 3.9 g, polinepiesātinātās taukskābes - 3.3 g (no tām EPA - 700 mg, DHA - 1300 mg), A vitamīns - 275 µg, D3 vitamīns - 18.4 µg, E vitamīns - 9.2 mg.

 

Ražotājs: LYSI hf., Islande 

www.lysi.eu


Skatīt pilnu aprakstu

Daudzums:    


Piesakies jaunumiem: